Hakkımızda


Masterkey, uluslararası alanda kullanılan en son teknoloji ürünlerinin Türkiye’deki ilgili sektörlere ve profesyonellere ulaşmasına yönelik çözümler üretmektedir.

Günümüzde teknolojinin geleceği 3D sektörüne yönelmiştir. Süreç ise bu teknolojilere bağlı yazılım ve donanımlar üzerinde gelişmektedir. Masterkey bu anlamda 3D‘nin uçtan uca kullanıldığı tüm sektörlere yönelik benzersiz çözümler üretmektedir.


Faaliyet Alanlarımız


- 3D Software and Hardware Asset Management (3 Boyutlu Yazılım ve Donanımların Varlık Yönetimi, Analizi ve Raporlanması)
- 3D Film, 3D Animasyon, 3D Oyun ve Çizgi Film
- 3D İç Mimari ve İç Mekan Ürünleri Görselleştirme
- 3D Moda Tasarım ve Tekstil Üretim Teknolojileri
- 3D Alanında Tamamlayıcı Yerli Yazılım Geliştirme
- Hizmet Verdiğimiz Tüm Alanlarda 3D Sektörünü Tamamlayıcı Yeni Teknolojiler İle Desteklemektedir.
- 3D Yazılım Teknolojilerine İlişkin Özel Eğitimler

Aksiyon Sürecimiz

1

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

3D'yi sürecinize sorunsuz bir şekilde nasıl entegre edeceğinizi planlamak için sizinle ve ekiplerinizle birlikte olacağız.
Tasarımcılarınız, teknoloji tasarımcılarınız, model yapımcılarınız ve satıcıların hepsi benzersiz süreçlere sahiptir ve iş modelinize en uygun olan özel bir deneyim yaratmaya odaklanıyoruz.
Demolardan, eğitim çalıştaylarından ve referans çalışmaların analizlerini kullanarak, 3D'nin sürecinizi nasıl iyileştirebileceği ve geliştirme maliyetlerini azaltabileceğiyle ilgili potansiyel alanları en üst düzeye çıkarmanız için öneriler sunacağız.

2

Demo

Ön Demo:
Bu süreçte size Clo3d ile tanıştırıyoruz. Program hakkında ve sürecinizi nasıl şekillendireceğiyle ilgili ön bir sunum yapıyoruz.

Canlı Demo:
Tasarımcılarınız ve kalıpcılarınızla birlikte program arayüzünü ve nasıl çalıştığını deneyimliyoruz.

Genel Bakış :
Ürünlerinizin 3D bir şekilde görebilmeniz için kollarımızı sıvıyoruz.

3

PLM/PDM Entegrasyonu

CLOSET, mevcut PLM / PDM sistemleriniz için entegrasyona açılan ağ geçidinizdir.
CLOSET’in Açık API'siyle, PLM ve PDM çözümleriniz herhangi bir veriyi alabilir ve bunları kendi platformlarınıza dahil edebilirsiniz. SSO (Tek Oturum Açma) özelliğini kullanarak, kullanıcılarınız mevcut kimlik bilgileriyle sorunsuz bir şekilde CLOSET'e giriş yapabilir. Amacımız, verimliliğinizi ve sinerjinizi olabildiğince sorunsuz bir şekilde arttırmaktır.
CLOSET ile, 3D varlıklarınızı nasıl iletişim kuracağınız konusunda paylaşımlı bir web tabanlı platform haline getirebilirsiniz.

4

Kullanıcı ve CLO 3D ilişkisi

Tüm ekibimiz sizi desteklemeye odaklanmış durumdadır. Bize neye ihtiyacın olduğunu söyleyin!
Müşterilerin ekledikleri iyileştirmeler veya özelliklerle ilgili geri bildirimlerini paylaştıklarını severiz. E-posta desteğinden web seminerine video sohbet güncelleme oturumlarına kadar, dinlemeye hazırız. Uzaktan Destek Oturumlarımız, seçtiğiniz belirli konuları veya CLO'nun işinize faydalı olacağına inandığımız konuları kapsar. Doğrudan kullanıcı oturumları, gelişmiş özellikler ve tekniklere olan ilgiyi ölçmenin harika bir yoludur.

Müşterilerimiz ve Eğitim Kurumlarımız


LCWLW 1
HMMHM 1
İsmek 2İsmek 1
UNNUn1
İTÜ 2İTÜ 1
EK 2EK 1
AS 2AS 1
AÜ 2AÜ 1

Bizi sosyal medyadan da takip edin!