Hakkımızda


Masterkey, uluslararası alanda kullanılan en son teknoloji ürünlerinin Türkiye’deki ilgili sektörlere ve profesyonellere ulaşmasına yönelik çözümler üretmektedir.

Günümüzde teknolojinin geleceği 3D sektörüne yönelmiştir. Süreç ise bu teknolojilere bağlı yazılım ve donanımlar üzerinde gelişmektedir. Masterkey bu anlamda 3D‘nin uçtan uca kullanıldığı tüm sektörlere yönelik benzersiz çözümler üretmektedir.

Faaliyet Alanları

- 3D Software and Hardware Asset Management (3 Boyutlu Yazılım ve Donanımların Varlık Yönetimi, Analizi ve Raporlanması)
- 3D Film, 3D Animasyon, 3D Oyun ve Çizgi Film
- 3D İç Mimari ve İç Mekan Ürünleri Görselleştirme
- 3D Moda Tasarım ve Tekstil Üretim Teknolojileri
- 3D Alanında Tamamlayıcı Yerli Yazılım Geliştirme
- Hizmet Verdiğimiz Tüm Alanlarda 3D Sektörünü Tamamlayıcı Yeni Teknolojiler İle Desteklemektedir.
- 3D Yazılım Teknolojilerine İlişkin Özel Eğitimler

İş Ortaklıkları

- 3D Oyun, Film, Çizgi Film, Animasyon ve İç Mimari Görselleştirme ile Ev Tekstili alanlarında dünyanın en büyük firmalarının 3D projelerinde kullandığı “Marvelous Designer” yazılımının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

- 3D Moda Tasarım ve Tekstil Teknolojileri alanında dünyanın en büyük hazır giyim firmalarının üretim süreçlerinde tercih ettiği ve dünyaca ünlü moda akademilerinde kullanılan “CLO 3D”nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

- 3D alanında dünyanın en büyük yazılım firması olan “Autodesk”in Türkiye’deki tek Yazılım Varlık Yönetimi iş ortağıdır.

- Alanında rakipsiz teknolojiler üreten “Adobe”nin Türkiye’deki sertifikalı iş ortağıdır.

- 3D Tekstil alanındaki Kumaş Teknolojilerini 3D donanım ve yazılımlarla dijital ortama büyük bir gerçeklikle aktaran “Vizoo 3D” firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

- 3D alanında bağımsız bir render yazılımı olan ve bu alanda mucizeler yaratan rakipsiz “KeyShot”un Türkiye yetkili satıcısıdır.

- "Masterkey Akademi”, distribütörlüğünü yaptığımız yazılımların butik ve kişiye özel eğitimleri ile uluslararası standartta “SERTİFİKALI” eğitimler vermektedir.

Bizi sosyal medyadan da takip edin!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Masterkey 3D Solutions

Masterkey Virtual Fashion