KeyshotGerçek zamanlı, inanılmaz tasarımlar

Keyshot çözümleri hakkında bilgi almak için bizimle
iletişime geçebilirsiniz.


En İyi 3 Boyutlu Görüntü Oluşturma ve Animasyon Yazılımı


KeyShot, hızlı, doğru ve şaşırtıcı görseller oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Gerçek zamanlı bir 3B oluşturma iş akışına sahip olan sonuçlar anında görür ve o mükemmel çekimin yaratılması için gereken süreyi azaltır. Bilimsel olarak doğru malzeme ve çevre ön ayarlarından gelişmiş malzeme düzenleme ve animasyona kadar ürün görselleri veya satış ve pazarlama görüntüleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hızlı ve gerçekçi görseller


KeyShot ile hızlıca ve gerçekçi görseller yaratmak çok kolay. Real-time (gerçek zamanlı) çalışma yapısıyla sonuçları anında görebilir, istediğiniz kusursuz pozu yakalama süresini kısaltır. Geniş gerçekçi materyal kütüphanesi sayesinde satış ve pazarlama için gerekli görselleri, katalogları oluşturma süresi hiç bu kadar kısa olmamıştı.


Render hızı


Bilgisayar işlemcinizin tüm çekirdekleri en verimli biçimde kullandığı için, standart bilgisayarlarda bile yüksek render performansı.


Diğer özellikleri

Bizi sosyal medyadan da takip edin!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Masterkey 3D Solutions

Masterkey Virtual Fashion