Masterkey Akademi


Distribütörlüğünü yaptığımız CLO 3D ve Marvelous Designer yazılımlarına ilişkin Türkiye’de ilk kez eğitim servisi sunan Masterkey Akademi ile Bireysel ve Kurumsal Yetkili Eğitim Merkezleri ve Üniversiteler hakkında bilgi için ve dünyaca ünlü moda markalarında kariyer fırsatı yakalayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VIRTUAL FASHION ACADEMY

Modada yeni kariyer dönemi başlıyor!

 

Clo 3D Sertifikalı Eğitim Programı


Kariyerinde fark yaratmak ister misin?

Günümüzde birçok alanda olduğu gibi moda tasarım ve tekstil alanında da kurumsal firmalar ve profesyoneller, sektörlerdeki en son teknolojik yenilikleri takip ederek işlerini kolaylaştırmak ve fark yaratmak için güncel teknolojileri kullanmaktadırlar.

Clo 3D, moda tasarım ve tekstil sektöründe üç boyutlu modeller üzerinde hızlı, kolay ve gerçekçi kıyafet tasarımları yapmanıza olanak sağlar.

Clo 3D, sektörde 2D yazılımları kullanan birçok profesyonele karşı işlerinizi kolaylaştıracak!


Sunumunlarınızı daha etkili hale getirecek ve birçok kişinin henüz kullanamadığı bu yazılımı biliyor olmanız kariyer rotanızı çizerken size büyük bir katkı sağlayacaktır.

Marvelous Designer Sertifikalı Eğitim Programı


Çizgi film, oyun karakter tasarımcıları, iç mimarlar ve mobilya sektöründe tasarımcı olarak çalışanlar; Marvelous Designer tam size göre!
Marvelous Designer, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kıyafet simulasyonlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.

Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Marvelous Designer; diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve kolay ara yüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında herkesle paylaşmanıza olanak sağlar. Karakter, ortam ve objelerinizi hiper gerçeklik ile tasarlamanız Marvelous Designer ile artık çok kolay!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.