Adobe Creative Cloud

Sertifikalı satış partner’ı olduğumuz Adobe ürünlerinin ihtiyaç analizinin çıkartılması, doğru lisanslama modelinin seçimi, satış, sisteminize entegrasyonları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Creative Cloud, en parlak fikirlerinizi masaüstü ve mobil aygıtlarınızda mükemmel çalışmalara dönüştürmek ve dünyayla paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

Boş bir sayfayı muhteşem bir çalışmaya dönüştürün


Creative Cloud, Photoshop gibi temel uygulamalardan Adobe XD gibi yepyeni araçlara kadar Adobe masaüstü ve mobil uygulamalarından oluşan koleksiyonun tamamını sunuyor. Ayrıca tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak yerleşik şablonlardan ve çalışmalarınızda hızla ilerleyip becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak adım adım talimatların verildiği eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada.

Masaüstü simgeleri


Dünyanın en iyi yaratıcı masaüstü uygulamalarıyla hayal edebileceğiniz her şeyi yapın. Fotoğraf ve video düzenleyin. Grafikler ve yayınlar tasarlayın. Web siteleri, Kullanıcı Deneyimi tasarımları ve animasyonlar oluşturun. Yeni Photoshop ve Illustrator şablonlarından yararlanarak kolayca ve hızla ilerleyin. Tek bir tıklatmayla erişebileceğiniz güncellemeler sayesinde en son yeniliklerimize ve en yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişin.


Aklınızdaki fikri hayata geçirin


Adobe mobil uygulamalarıyla ilham aldığınız her yerde çalışabilirsiniz. Eskiz ve çizim yapın. Fotoğraf düzenleyin. Mizanpajlar oluşturun. Videolar hazırlayın. Her şey bağlantılı çalışıyor. Yani telefonunuzda başladığınız bir projeyi, tabletinizde rötuşlayıp masaüstünüzde tamamlayabilirsiniz.


Bizi sosyal medyadan da takip edin!

Masterkey Virtual Fashion