masterkey eğitim

İSMEK Marvelous Designer’in İlk Yetkili Eğitim Merkezi Oldu!

Eğitim verdiği tüm alanlarda olduğu gibi grafik tasarım eğitimleri ile de teknolojik yenilikleri takip ederek sektöre öncülük etmekte olan İSMEK Grafik Tasarım Bölümü'nde sanal karakter ve ortam tasarımı eğitimi ile iç mimari görselleştirme eğitiminde Marvelous Designer yazılımı kullanılmaya başladı.
8f4183ee-0651-4624-b5cc-37a6e3ff6c35

LeShow Deri ve Moda fuarı (16-18 Ocak 2020)

Masterkey, 16-18 Ocak 2020 tarihlerinde LeShow Deri ve Moda fuarındaydı. Fuar standında sektörel görüşmeler gerçekleştirildi. “Deri ve Moda Sektöründe 3D Uygulamalar ve Sürdürülebilirlik” konulu panelde Genel Koordinatörümüz Kerem Kadiroğlu, Modacı Niyazi Erdoğan ile birlikte sunum gerçekleştirdi.

Eurotex & 12. İstanbul Moda Konferansı 2-3 Ekim 2019

Sponsoru olduğumuz Euratex&12.İstanbul Moda Konferansı 3D Teknoloji Oturumunda Genel Koordinatörümüz Kerem Kadiroğlu Clo3D‘nin tekstil sektöründe tasarım ve üretim süreçleri ve uygulamalarına yönelik sunum gerçekleştirdi..
clo sanal defile_show player

Masterkey Virtual Fashion Eğitimlere Başladı!

Türkiye’nin ilk 3D Moda Akademisi açıldı.
İTÜ Fashion Show

İTÜ Fashion Show 2018 sponsorları arasındayız!

Sponsorları arasında yer aldığımız İTÜ Fashion Show 2018, 3 Haziran'da Ritz Carlton'da gerçekleşecek.
İTÜ Fashion Show

Clo 3D eğitimleri çok yakında İSMEK’de!

“Hazırlıklar tamam, her iki tarafta da heyecan dorukta! Clo 3D eğitimleri çok yakında İSMEK’te!
ismek

Masterkey, İsmek 21. Yıl Etkinliklerine Katıldı

3D Grafik Tasarım Bölümü'nden öğrencilerin, eğitmenlerin ve sektörden profesyonellerin yoğun ilgi gösterdiği sunumda CEO’muz Bünyamin Yılmaz, distribütörlüğünü yaptığımız yazılımlar, İsmek ile gerçekleştirilen iş birlikleri ile yapılan ortak çalışmalar hakkında genel bilgi verdi.