ima-1

Masterkey & İMA | CLO 3D Eğitim Protokolü (04.08.2020)

İMA - İstanbul Moda Akademisi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölüm Başkanı Sayın Gülin Girişmen ve Masterkey CEO'su Bünyamin Yılmaz'ın katılımı ile Eğitim protokolü imzalandı. Türkiye’nin Lider Moda Okulu İMA- İstanbul Moda Akademisi’nde CLO 3D Eğitimleri Başlıyor! Türk Tekstil ve Hazır Giyim sektörünün dijitalleşmesi ve bu alanda profesyoneller yetiştirilmesi için İMA ve Masterkey güçlerini birleştirdi.
2

Helsinki Fashion Week ( 21.07.2020)

Masterkey General Manager Kerem Kadiroglu have told about Digitalization and Sustainabilty in Fashion Industry with 3D Fashion Designers Hilal Sevencan and Nursah Kardas at Helsinki Fashion Week ~ Designer Residency
IMG_4555

EGSD Zoom Meeting (04.06.2020)

Masterkey Genel Müdürü Kerem Kadiroğlu'nun da konuşmacıları arasında yer aldığı EGSD | Ege Giyim Sanayicileri Derneğinin düzenlediği zoom meeting de Moda Endüstrisinde Tasarım ve Ürün Geliştirme Süreçlerinde Dijitalleşme konulu toplantı gerçekleşti.
8f4183ee-0651-4624-b5cc-37a6e3ff6c35

LeShow Deri ve Moda fuarı (16-18.01.2020)

Masterkey, 16-18 Ocak 2020 tarihlerinde LeShow Deri ve Moda fuarındaydı. Fuar standında sektörel görüşmeler gerçekleştirildi. “Deri ve Moda Sektöründe 3D Uygulamalar ve Sürdürülebilirlik” konulu panelde Genel Koordinatörümüz Kerem Kadiroğlu, Modacı Niyazi Erdoğan ile birlikte sunum gerçekleştirdi.
tgsd masterkey lcwaikiki 3d panel

Eurotex & TGSD 12. İstanbul Moda Konferansı 2-3 October 2019

Sponsoru olduğumuz Euratex&TGSD 12.İstanbul Moda Konferansı 3D Teknoloji Oturumunda Genel Koordinatörümüz Kerem Kadiroğlu Clo3D‘nin tekstil sektöründe tasarım ve üretim süreçleri ve uygulamalarına yönelik sunum gerçekleştirdi. Panel konuşmacılarından LC Waikiki Tasarım Müdürü Sayın Candan Gülmez Kaya CLO 3D yazılımı ile gerçekleşen dijital dönüşümde adaptasyon ve tasarımdan üretime tüm süreçlerdeki pozitif gelişmeleri paylaştı.
İTÜ Fashion Show

İTÜ Fashion Show 2018 sponsorları arasındayız!

Sponsorları arasında yer aldığımız İTÜ Fashion Show 2018, 3 Haziran'da Ritz Carlton'da gerçekleşecek.
masterkey eğitim

İSMEK Marvelous Designer’in İlk Yetkili Eğitim Merkezi Oldu!

Eğitim verdiği tüm alanlarda olduğu gibi grafik tasarım eğitimleri ile de teknolojik yenilikleri takip ederek sektöre öncülük etmekte olan İSMEK Grafik Tasarım Bölümü'nde sanal karakter ve ortam tasarımı eğitimi ile iç mimari görselleştirme eğitiminde Marvelous Designer yazılımı kullanılmaya başladı.
ismek

Masterkey, İsmek 21. Yıl Etkinliklerine Katıldı

3D Grafik Tasarım Bölümü'nden öğrencilerin, eğitmenlerin ve sektörden profesyonellerin yoğun ilgi gösterdiği sunumda CEO’muz Bünyamin Yılmaz, distribütörlüğünü yaptığımız yazılımlar, İsmek ile gerçekleştirilen iş birlikleri ile yapılan ortak çalışmalar hakkında genel bilgi verdi.
İTÜ Fashion Show

Clo 3D eğitimleri çok yakında İSMEK’de!

“Hazırlıklar tamam, her iki tarafta da heyecan dorukta! Clo 3D eğitimleri çok yakında İSMEK’te!
clo sanal defile_show player

Masterkey Virtual Fashion Eğitimlere Başladı!

Türkiye’nin ilk 3D Moda Akademisi açıldı.