Masterkey

Masterkey; Tekstil, Hazır Giyim, Moda Tasarım, Ayakkabı ve Mobilya sektöründe çevreye duyarlı, sürdürülebilir teknolojik entegrasyonunu sağlamak amacı ile uzun yıllar Teknoloji ve ilgili sektörün önde gelen firmalarında profesyonel olarak çalışmış genç, başarılı ve dinamik ekipten oluşmaktadır. Ekibimizde yer alan Akademik Danışmanlarımız ile birlikte bünyemizde Bilgisayar Mühendisi, Yazılımcı, Tekstil Mühendisi, 3D Grafiker, Moda Tasarımcısı, Ayakkabı Tasarımcısı, Modelist ve Teknik Ekip üyeleri yer almaktadır.

Müşterilerimize yenilikçi, katma değerli, alanında lider 3D CAD, 3D Garment Tasarım, AR, VR, Sanal Showroom, Donanım & Yazılım çözümleri sunmaktayız.

Masterkey; CLO 3D, RomansCAD, Swatchbook, Poly9 gibi sektör lideri saygın markaların Türkiye tek yetkili Distribütörüdür.

Masterkey profesyonelleri uluslararası kanıtlanmış iş metodolojisi, ölçeklenebilir çalışmalar ve teknoloji platformu, derinlemesine bilgi analizi ve geniş yetenek havuzu sayesinde hizmet verdiği tüm alanlarda benzersiz çözümler sunmaktadır.
Müşterilerimizin her zaman yanında olup Dijital Dönüşüm sürecinde sürekli ve kesintisiz destek ve hizmet vermekteyiz.