Marvelous Designer


Marvelous Designer, tüm dünyada oyun, iç mimari görselleştirme ve animasyon sektörlerinde büyük ilgi gören ve bu sektörlerin lider firmaları tarafından kullanılan yeni nesil bir yazılımdır.


Hangi sektörlerde kullanılır?


Marvelous Designer yazılımı, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kullanılmaktadır. Yazılım, CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarım yapmanıza olanak sağlar. Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve arayüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında giydirerek 3D karakterlerinizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırmanızı sağlar.

Kullanım Alanları


Grafik Tasarım & Çizgi Film Animasyon

Marvelous Designer, piyasada var olan karakter tasarımı ve 3D Modelleme yazılımlarının hepsiyle uyumlu çalışır. 3D Modelleme yazılımlarında oluşturduğunuz sanal karakterler, sanal ortamlar ve modellerin üzerine her türlü deri ve kumaşı, gerçeğe son derece yakın bir şekilde giydirebilirsiniz. Kullanacağınız metaryalleri hayal gücünüze göre şekillendirebilir ve ürünlerinizi gerçekten ayırt edilemeyecek bir şekilde sanal ortama aktarabilirsiniz.

3D Sinema Filmi ve 3D Oyunlar

Karakterlerinizin de bir kişiliği var! Marvelous Designer'da tasarlayacağınız kostümlerle karakterinizin kişiliğini kıyafetlerine yansıtabilirsiniz.

Dünyaca ünlü gerçeğe yakın 3D filmlerde kullanılan kıyafetler, ortamlardaki deri, kumaş kullanılan eşyalar ve aksesuarlar Marvelous Designer ile tasarlanmıştır. Türk 3D Artistlerin de vazgeçilmezi haline gelecek olan Marvelous Designer ile 3D sinema filmleri, karakterler ve oyun karakterleri artık daha gerçekçi olacak.

Görsel Katalog, İç Mimari Görselleştirme

İç mimarların yapmış olduğu modellemeler ve ortamlarda kullanılan görselleştirmedeki halı, perde, koltuk ve aksesuarlar gibi birçok objede kullanılan deri ve kumaşlar Marvelous Designer ile artık çok daha gerçekçi! Marvelous Designer ile yapmış olduğunuz işlerin fotoğraf olmadığına çevrenizdekileri inandırmakta zorlanacaksınız. Kısaca fotoğraf değil Marvelous Designer diyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü firmalar, kataloglarında kullandıkları yatak, yorgan, yastık gibi deri ve kumaş ihtiva eden görsellerin fotoğraflarını tek tek çekmekle uğraşmayıp Marvelous Designer ile kolayca hazırlamaktadır. Kataloglarda kullanılan ürün fotoğrafları genellikle gerçek zannedilmekte, ürünlerin sanal ortamda üretildiği anlaşılmamaktadır. Dünyanın en büyük mobilya prakende devleri, ürün kataloglarının tasarlanmasında Marvelous Designer’ı tercih etmektedir.

Bizi sosyal medyadan da takip edin!

Masterkey Virtual Fashion