Masterkey Virtual Fashion Akademi


Türkiye'de Tek Yetkili Sertifikalı CLO 3D Eğitim Merkezi
Masterkey Virtual Fashion Academy ile Kariyerinize Yön Verin!


Türkiye’nin İlk ve Tek 3D Moda Tasarım Akademisi!

CLO 3D Sertifikalı Eğitim Programı

Moda kariyerinizde fark yaratmak ister misiniz?
Moda Tasarım, Hazır Giyim ve Tekstil Sektöründe en çok tercih edilen CLO 3D yazılımını öğrenerek, kariyerinizde yeni iş fırsatlarını yakalayın!
CLO 3D ile üç boyutlu modeller üzerinde hızlı, kolay ve gerçekçi Kıyafet, Çanta ve aksesuar tasarımları yapabilir, kendi Sanal Defilenizi oluşturabilirsiniz.
Eğitime kimler katılmalı?
Temel düzeyde Stilistlik veya Modelistlik bilgisi olan herkes CLO 3D eğitimine başvurabilir.CLO 3D Uygulamalı Temel Eğitim Genel İçeriği:
CLO 3D temel ara yüz ile genel menüler anlatılır, dersler öğrenicinin ilgi alanına göre kıyafet tasarlayarak uygulamalı olarak devam eder, öğrencilere eğitim süresince destekleyici eğitim dökümanları sağlanır. Eğitim bitiminde öğrencinin kendisi rahatlıkla 3D kıyafet tasarlayabilir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.
CLO 3D Uygulamalı İleri Eğitim Genel İçeriği:
CLO 3D ile farklı Avatar (Sanal Manken Uygulamaları), Sanal Defile, Ultra Realistik Render ve 3D Presentasyon çalışmalarını içerir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.

Masterkey VFA Online Uygulamalı Eğitim Merkezi
CLO3D Online Uygulamalı Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Eğitim Bilgi Talebi formunu doldurunuz.
*Butik sınıflarda eğitim verilmektedir.
*İngilizce ve Almanca dil seçeneği ile Birebir Özel ders hizmetimiz için bilgi alınız.

[Katılımcılara Uluslararası Geçerliliği olan (ingilizce) CLO3D Eğitim Katılım Sertifikası verilmektedir.]
Marvelous Designer Eğitim Programı

Çizgi film Tasarımcıları
Oyun Karakter Tasarımcıları
CGI Artistler (Bilgisayar Grafik Sanatçısı)
İç Mimarlar ve Mobilya Sektöründeki Tasarımcılar
Marvelous Designer Tam Size Göre!
Marvelous Designer, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kıyafet simulasyonlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.
Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Marvelous Designer; diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve kolay ara yüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında herkesle paylaşmanıza olanak sağlar. Karakter, ortam ve objelerinizi hiper gerçeklik ile tasarlamanız Marvelous Designer ile artık çok kolay!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.