Masterkey Virtual Fashion Akademi


Distribütörlüğünü yaptığımız CLO 3D ve Marvelous Designer yazılımlarına ilişkin Türkiye’de ilk kez eğitim servisi sunan Masterkey Virtual Fashion Academy ile Bireysel ve Kurumsal Yetkili Eğitim Merkezleri ve Üniversiteler hakkında bilgi için ve dünyaca ünlü moda markalarında kariyer fırsatı yakalayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye’nin ilk ve tek 3D Moda Akademisi

 

CLO 3D Sertifikalı Eğitim Programı

Moda kariyerinizde fark yaratmak ister misiniz?
Tekstil ve Hazır Giyim Sektöründe yaygın olarak tercih edilen CLO 3D yazılımını kullanarak mevcut iş pozisyonunuzu güçlendirip, kariyerinizde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz!
Moda tasarım ve tekstil alanında kurumsal firmalar ve profesyoneller, sektörlerindeki en son yenilikleri takip ederek işlerini kolaylaştırmak ve fark yaratmak için güncel teknolojileri kullanmaktadırlar. CLO 3D, moda tasarım ve tekstil sektöründe üç boyutlu modeller üzerinde hızlı, kolay ve gerçekçi kıyafet tasarımları yapmanıza olanak sağlar. CLO 3D, sektörde 2D yazılımları kullanan diğer profesyonellere karşı sizlerin sektörde herzaman bir adım öndesiniz. Tasarımlarınızı gerçekçi ve daha etkileyici hale getirerek kariyerinize yön verebilirsiniz.
Eğitime kimler katılmalı? Tekstil ve Moda Tasarım firmalarında çalışan veya bu alanda kariyer yapan profesyonel Moda Tasarımcısı Stilistler ve Modelistler.

Yıl sonuna kadar geçerli özel indirim fırsatlarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın.
İletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

Eğitim sonrası yurt dışı kariyeri düşünen veya isteyen tüm öğrenciler 3 aylık periyotlarla düzenlediğimiz “CLO 3D Power User” uygulamalı sertifika sınavına 100 USD sınav giriş ücreti ödeyerek sınava katılabilir. Sınavı geçen öğrencilere Masterkey Virtual Fashion Academy tarafından İngilizce ve Türkçe CLO 3D Power User sertifikası verilir.
Temel Eğitim Genel İçeriği: CLO 3D temel ara yüz ile genel menüler anlatılır, dersler öğrenicinin ilgi alanına göre kıyafet tasarlayarak uygulamalı olarak devam eder, öğrencilere eğitim süresince destekleyici eğitim dökümanları sağlanır. Eğitim bitiminde öğrenci kendi rahatlıkla 3D kıyafet tasarlayabilir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.
İleri Eğitim Genel İçeriği: CLO 3D ile farklı Avatar (Sanal Manken Uygulamaları), Ultra Realistik Render ve 3D Presentasyon çalışmalarını içerir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır. Butik sınıflarda Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça dillerinde eğitim verilmektedir.
Eğitim Merkezleri:
İstanbul Avrupa Yakası - Metrocity İş Merkezi (Levent)
İstanbul Anadolu Yakası - Palladium Tower (Ataşehir)
Kurumsal ve Bireysel Eğitimler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marvelous Designer Sertifikalı Eğitim Programı

Çizgi film, oyun karakter tasarımcıları, iç mimarlar ve mobilya sektöründe tasarımcı olarak çalışanlar; Marvelous Designer tam size göre!

Marvelous Designer, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kıyafet simulasyonlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.

Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Marvelous Designer; diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve kolay ara yüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında herkesle paylaşmanıza olanak sağlar. Karakter, ortam ve objelerinizi hiper gerçeklik ile tasarlamanız Marvelous Designer ile artık çok kolay!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.