Masterkey Virtual Fashion Akademi


CLO 3D ve RomansCAD yazılımlarının Türkiye'deki Tek Yetkili Sertifikalı Eğitim Merkezi
Masterkey Virtual Fashion Academy ile Kariyerinize Yön Verin!i


Türkiye’nin İlk ve Tek 3D Moda Tasarım Akademisi!


CLO 3D Sertifikalı Eğitim Programı

Moda kariyerinizde fark yaratmak ister misiniz?
Moda Tasarım, Hazır Giyim ve Tekstil Sektöründe en çok tercih edilen CLO 3D yazılımını öğrenerek, kariyerinizde yeni iş fırsatlarını yakalayın!
CLO 3D ile üç boyutlu modeller üzerinde hızlı, kolay ve gerçekçi Kıyafet, Çanta ve aksesuar tasarımları yapabilir, kendi Sanal Defilenizi oluşturabilirsiniz.
Eğitime kimler katılmalı?
Temel Stilistlik ve Modelistlik eğitimi almış herkes eğitime başvurabilir. Eğitimlerimiz Hakkında Detaylı bilgi için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.CLO3D EĞİTİM DETAYLARI
Temel Eğitim Genel İçeriği:
CLO 3D temel ara yüz ile genel menüler anlatılır, dersler öğrenicinin ilgi alanına göre kıyafet tasarlayarak uygulamalı olarak devam eder, öğrencilere eğitim süresince destekleyici eğitim dökümanları sağlanır. Eğitim bitiminde öğrencinin kendisi rahatlıkla 3D kıyafet tasarlayabilir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.

İleri Eğitim Genel İçeriği: CLO 3D ile farklı Avatar (Sanal Manken Uygulamaları), Sanal Defile, Ultra Realistik Render ve 3D Presentasyon çalışmalarını içerir. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.

*Butik sınıflarda eğitim verilmektedir.
*İngilizce ve Almanca dil seçeneği ile birebir Özel ders hizmetimiz vardır.

Katılımcılara Uluslararası Geçerliliği olan ingilizce
Eğitim Katılım Sertifikası verilmektedir.


Eğitim Merkezleri:
İstanbul - (Anadolu) Ataşehir Palladium Tower
İstanbul - (Avrupa) Levent Metrocity İş Merkezi
Ankara - Çukurambar Paragon Tower
İzmir - Bayraklı Mistral Tower


Marvelous Designer Eğitim Programı

Çizgi film Tasarımcıları, Oyun Karakter Tasarımcıları, CGI Artistler (Bilgisayar Grafik Sanatçısı) ,İç Mimarlar ve Mobilya Sektöründeki Tasarımcılar;

Marvelous Designer Tam Size Göre!
Marvelous Designer, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kıyafet simulasyonlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.
Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Marvelous Designer; diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve kolay ara yüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında herkesle paylaşmanıza olanak sağlar. Karakter, ortam ve objelerinizi hiper gerçeklik ile tasarlamanız Marvelous Designer ile artık çok kolay!


RomansCAD Sertifikalı Eğitim Programı

Ayakkabı sektöründe Tasarımcı olarak çalışanlar, alanında lider tasarım yazılımı RomansCAD ile 3 Boyutlu olarak ayakkabı tasarımlarınızı yapabilirsiniz. 3D dizayn ve 2D kalıp eş zamanlı çalışır ve farklı kalıp formatlarıyla (HOR, LST, FVR, STL, IGS vb.) uyumludur.

RomansCAD Software Eğitimi tam size göre!

Tasarım modülüyle farklı renk, materyal, doku detaylarıyla 3D sanal numuneler oluşturulup, gerçekçi görselleri (render) üretilmeden sunulabilir. Stampa çıkarma, kalıp üzerinden çizim, taban ökçe tasarımı, aksesuar oluşturma, 3d print desteği ile tasarım ve üretim süreçlerini hızlandırıp, maliyetleri düşürür. Masterkey, RomansCAD’in Türkiye’deki tek yetkili distribitörüdür. Bu alanda eğitim, satış, satış sonrası destek, kurulum ve demo gibi uçtan uca hizmetleri sunmaktayız.

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.