Masterkey Virtual Fashion Akademi


Türkiye'de Tek Yetkili Sertifikalı CLO 3D Eğitim Merkezi
Masterkey Virtual Fashion Academy ile Kariyerinize Yön Verin!


Türkiye’nin İlk ve Tek 3D Moda Tasarım Akademisi!

CLO 3D ÖĞREN | KARİYERİNDE FARK YARAT
YARATICILIĞINI GÖSTER | TASARIMLARINI HAYATA GEÇİR

Yeni Kariyer Planını Oluştur!
Moda Tasarım, Tekstil ve Hazır Giyim Sektörü hızlı bir şekilde dijitalleşmekte, CLO 3D öğrenerek Kariyerin de yeni iş fırsatlarını değerlendir.
CLO3D ile Sınırsız Tasarımlar!
CLO 3D ile sınırsız ve Ultra Realistik Kıyafet Tasarımları yaparak, hiç üretilmeden üretilmiş gibi renk, dikiş, doku, aksesuar detayları ve çok daha fazlasını sınırsızca gerçekçi tasarla.
Sanal Defile Hazırla!
Tüm tasarımcıların hayali olan kendi defileni Dijital olarak dilediğin podyum veya ortamda, dilediğin slogan, müzik ve sanal mankenlerle yapabilirsin.
Dijital Porfolyonu Hazırla!
Okul bitirme tezini veya yeni İş başvurunu CLO3D ile hazırladığın Dijital Portfolyo ile sunabilirsin.
Dijital Numuneni Hazırla!
Üretici / Hazır Giyim firmasında ya da Freelance olarak çalışan bir Moda Tasarımcısı olarak üretilebilir kalıp/ölçülerde 3D Dijital Numuneni hazırla. Online Model Kritiğini gerçekleştir.


CLO 3D Sertifikalı Eğitim Programı

CLO 3D Uygulamalı Eğitim Genel İçeriği:
CLO 3D temel ara yüz ile genel menüler anlatılır, dersler öğrencinin ilgi alanına göre kıyafet tasarlayarak uygulamalı olarak devam ederken CLO 3D ile farklı Avatar (Sanal Manken Uygulamaları), Sanal Defile, Ultra Realistik Render ve 3D Presentasyon çalışmalarını içerir. Eğitim bitiminde öğrencinin kendisi rahatlıkla 3D kıyafet tasarlayabilir ve sunabilir. Öğrencilere eğitim süresince destekleyici eğitim dokümanları sağlanır. Eğitim içerik ve detayları kurs başlangıcında öğrenciler ile paylaşılır.
CLO 3D Uygulamalı Eğitimlerine Kimler Katılabilir
Temel seviyede Moda Tasarım | Stilistlik veya Modelistlik bilgisine sahip olmak, aktif bilgisayar kullanabilmek gerekmektedir.
*Bilgisayarlı Kalıp programları, Photoshop, Illustrator gibi tasarım programlarından bir veya birkaçına kullanabiliyor olmak
Masterkey VFA Online Uygulamalı Eğitim Merkezi
Online Uygulamalı CLO3D Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Eğitim Bilgi Talebi formunu doldurunuz.
*Butik sınıflarda eğitim verilmektedir.
*İngilizce dil seçeneği ile Birebir Özel CLO 3D dersleri için bilgi alınız.
*Katılımcılara Uluslararası Geçerliliği olan (ingilizce) dijital kişiye özgün CLO3D Eğitim Katılım Sertifikası verilmektedir.

Marvelous Designer Eğitim Programı

Çizgi film Tasarımcıları
Oyun Karakter Tasarımcıları
CGI Artistler (Bilgisayar Grafik Sanatçısı)
İç Mimarlar ve Mobilya Sektöründeki Tasarımcılar
Marvelous Designer Tam Size Göre!
Marvelous Designer, üç boyutlu film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kıyafet simulasyonlarının oluşturulmasında kullanılmaktadır. CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.
Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Marvelous Designer; diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi, çok yönlü uyumluluğu ve kolay ara yüzü sayesinde 3D formlar ve simülasyonlar ile ürettiklerinizi anında herkesle paylaşmanıza olanak sağlar. Karakter, ortam ve objelerinizi hiper gerçeklik ile tasarlamanız Marvelous Designer ile artık çok kolay!

Yazılım ürünlerimiz ve eğitimlerimizle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.