GERÇEK (EŞ) ZAMANLI ETKİLEŞİM

Kalıplarınıza istediğiniz detayları ekleyin ve eş zamanlı tüm müdahalelerinizi 3d ekrandan görün. Oluşturduğunuz yeni kalıpları isterseniz hali hazırda kullandığınız kalıp programınıza geri atabilir, düzenlemelerinize kendi kalıp programınızdan da devam edebilirsiniz. Aynı zamanda AI programıyla olan senkronizasyonu sayesinde grafik çalışmalarınıza yaptığınız müdahaleleri eş zamanlı Clo 3D ekranınızdan takip edebilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Tasarımlarınızı sadece birkaç tıklamayla görselleştirin. Herhangi bir beceri seviyesindeki veya uzmanlık seviyesindeki kullanıcılar, CLO 3D'nin basit ve sezgisel arayüzüne kolaylıkla alışıp kusursuz tasarımlar oluşturabilirler.

CLO 3D KUMAŞ KİTİ

Kumaşlarınızı Clo 3D’nin içine aktarın.
Programın içerisinde kumaş salınımının en doğru şekilde dijitalleştirilmesini sağlamak için CLO kumaş ölçüm kitini kullanarak tasarımınızda kullanacağınız kumaşı, programın içerisine aktarın.

KIYAFET KÜTÜPHANESİ OLUŞTURMA

Oluşturduğunuz beden kalıplarını Clo 3D’nin içerisinde yer alan kütüphaneye ekleyerek zamanla tasarımlarınızı saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz.

KALIP REVİZYONLARI, BASKI, RENK VE GRAFİK VARYANTLARI

Çalışmalarınızın renklerini, baskılarını hatta kalıplarını saniyeler içerisinde değiştirerek yepyeni modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

AKSİYON SÜRECİMİZ

1

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

3D'yi üretim sürecinize sorunsuz bir şekilde nasıl entegre edeceğinizi planlamak için sizinle ve ekiplerinizle birlikte çalışıyoruz.
Tasarımcılarınızın, teknoloji tasarımcılarınızın, model yapımcılarınızın ve satıcılarınızın benzersiz süreçlere sahip olduklarını biliyor ve iş modelinize en uygun olacak şekilde size özel bir deneyim yaratmaya odaklanıyoruz.
Demo, eğitim çalıştayları ve referans çalışmaların analizlerini kullanarak, 3D'nin sürecinizi nasıl iyileştirebileceğini ve geliştirme maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğiyle ilgili potansiyel alanları en üst düzeye çıkarmanız için öneriler sunuyoruz.

2

Demo

Ön Demo:
Bu süreçte sizi CLO 3D ile tanıştırıyor, program hakkında ve sürecinizi nasıl şekillendireceğiyle ilgili ön bir sunum yapıyoruz.

Canlı Demo:
Tasarımcılarınız ve kalıpcılarınızla birlikte program arayüzünün nasıl çalıştığını deneyimliyoruz.

Genel Bakış:
Ürünlerinizi 3D bir şekilde görebilmeniz için kollarımızı sıvıyoruz.

3

PLM/PDM Entegrasyonu

CLOSET, mevcut PLM / PDM sistemleriniz için entegrasyona açılan ağ geçidinizdir.
CLOSET’in Açık API'si, PLM ve PDM çözümleri ile herhangi bir veriyi alabilir ve bunları kendi platformlarınıza dahil edebilirsiniz. SSO (Tek Oturum Açma) özelliğini kullanarak, kullanıcılarınız mevcut kimlik bilgileriyle sorunsuz bir şekilde CLOSET'e giriş yapabilir. Amacımız, verimliliğinizi ve sinerjinizi sorunsuz bir şekilde arttırmaktır.
CLOSET ile 3D varlıklarınızı, nasıl iletişim kuracağınız konusunda paylaşımlı bir web tabanlı platform haline getirebilirsiniz.

4

Kullanıcı ve CLO 3D ilişkisi

Bize neye ihtiyaç duyduğunuzu söylemeniz yeterli! Tüm ekibimiz sizi desteklemeye odaklanmış durumdadır.
Müşterilerin iyileştirmeler yapmak üzere, program özellikleriyle ilgili geri bildirimlerini duymayı severiz. E-posta desteğinden, web seminerine, video sohbet güncelleme oturumlarına kadar, sizi dinlemeye hazırız. Uzaktan destek oturumlarımız, seçtiğiniz belirli konuları veya CLO'nun işinize katma değer kazandıracağına inandığımız konuların tamamını kapsar. Doğrudan kullanıcı oturumları, programın gelişmiş teknik özelliklerine olan ilgiyi ölçmenin harika bir yoludur.

Bizi sosyal medyadan da takip edin!